Wat ik doe

Als socioloog, onderzoeker, adviseur en jongeren-doelgroepexpert vertaal ik kennis en ervaring vanuit verschillende perspectieven naar oplossingen en beleid. Ik werk veel aan vraagstukken binnen het jeugddomein, maar mijn blik en ervaring reiken ook daarbuiten.

Hoe ik doe wat ik doe

Goed luisteren, kritische vragen stellen en oog houden voor de doelgroep waar het om gaat en de professionals die dagelijks met hen werken. Ik vind het belangrijk dat praktijkkennis een duidelijke plek krijgt in de keuzes die we maken, zodat beleid niet alleen goed bedacht, maar ook uitvoerbaar is. Ik communiceer open en betrokken, werk hands-on en breng graag mensen samen. Daarbij combineer ik inhoudelijke scherpte met feeling voor de onderlinge dynamiek en verhoudingen om in een lastig proces een stap verder te zetten.

Waarom ik doe wat ik doe

Ik heb een sterke drive om doelgroepen die als ‘moeilijk’ worden gezien een stem te geven en zo bij te dragen aan een eerlijker systeem en oplossingen die perspectief bieden.

Wat ik nog meer doe

Wandelen in de bergen en in bossen met veel fluitende vogels. Daarnaast word ik blij van spelletjesavonden, podcasts, boeken lezen en er vervolgens over praten met vrienden.

Voorbeeldopdrachten

  • Projectleider, ontwikkelaar en onderzoeker, Sociaal Werk Nederland

    Opdracht: ontwikkelen van een gesprekstool waarmee gemeenten en jongerenwerkorganisaties samen tot een passende inzet van het jongerenwerk (in fte) kunnen komen en deze vervolgens in meerdere rondes testen, onderzoeken en verbeteren.

  • Kwalitatief doelgroeponderzoeker, Ministerie van Justitie en Veiligheid

    Opdracht: verantwoordelijk voor het kwalitatieve onderzoeksdeel binnen een mixed-methods effectonderzoek naar een nieuwe lesmodule gericht op het vergroten van de weerbaarheid van leerlingen in het regulier-, speciaal- en praktijkonderwijs. Hiervoor observeer ik lessen en interview ik leerlingen en docenten.

  • Projectleider en onderzoeker, Gemeente Venray

    Opdracht: Adviestraject naar de positionering en ontwikkeling van het jongerenwerk en het aanbod rond Jeugd & Veiligheid, en de samenwerking binnen het jeugdveld. Parallel hieraan voeren we doelgroeponderzoek uit onder jongeren in Venray.

Maak connectie op LinkedIn